ارتباطات > فرصت های همکاری

فرصت های همکاری

تفکر غالب بر مجموعه دوبی‌سل بر پایه کسب و کار باز می باشد. ما معتقدیم پیشرف، یک اتفاق شخصی نیست و پیشرفت ما وقتی اتفاق می افتد که باعث پیشرفت دیگران شویم. از این رو فضای فروشگاه دوبی‌سل طوری طراحی شده که همه اقشار جامعه که علاقه مند ب طبیعت گردی و گردشگری هستند می توانند با ما همکاری داشته باشند که حاصل این همکاری سود دو طرف را در پی داشته باشد.

در ابتدا مختصری درباره ساختار این کسب و کار توضیح داده می شود:
فروشگاه دوبی‌سل یک کسب و کار شخصی می باشد. جواز کسب و کار به نام شخص حقیقی بوده و سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی خواهد بود.
کسب و کار به صورت سهامی خاص در میان سهام دارانی که به انحاء مختلف نقش تأثیرگذاری در بنا نهادن آن داشته اند با نسبت های مشخص تقسیم شده است.
سایر سرمایه گذاران در این کسب و کار در حال حاضر به دو روش زیر می توانند همکاری کنند:
1-    سرمایه گذاری با سود اسلامی
2-    سهام اجاره
اولین فرصت همکاری به صورت سرمایه گذاری به یکی از دو روش فوق می باشد.

فروشگاه دوبی‌سل دارای بخش های زیر خواهد بود:
1-    فروشگاه اینترنتی ( مدل تجارت الکترونیکی B2C )
2-    بورس خرید و فروش تجهیزات ( مدل تجارت الکترونیکی C2C ) ( به عنوان هدف میان مدت فروشگاه دوبی‌سل )
3-    پایگاه اطلاع رسانی و ارتباط جمعی
 
فرصت های همکاری به تفکیک اقشار مختلف، در ادامه بررسی خواهد شد:

1-    تولیدکنندگان، واردکنندگان و مراکز پخش
-         امکان فعالیت به عنوان تأمین کننده اجناس فروشگاه دوبی‌سل ( پس از انجام مذاکرات و حصول توافق، قرارداد رسمی مابین دوطرف امضا خواهد شد )
-         امکان فروش کالا ( به صورت موردی و غیرعمده ) در فروشگاه دوبی‌سل. ( با هماهنگی ها و رعایت ضوابط از پیش تعیین شده )
-         تولیدکنندگان داخلی در صورت تمایل برای فروش محصولات خود در فروشگاه دوبی‌سل، از امتیازات ویژه برخوردار خواهند بود.
-         امکان درج تبلیغات در سایت فروشگاه دوبی‌سل.
 
2-   فروشگاه داران
-         در تمامی روش های فروش می توانند با فروشگاه دوبی‌سل همکاری داشته باشند:
*        فروش عادی
*       فروش عمده
*       فروش بسته ای
*       پیشنهادهای ویژه
*       خرید گروهی آنلاین
توضیحات مربوط به هریک از روش های فوق در بخش راهنمای خرید سایت آمده است.
-         حراج: فروشگاه داران می توانند حراج های فصلی خود را در سایت اعلام کنند و یا محصولات حراج خود را در سایت به فروش برسانند.
-         تبلیغات
 
3-  تورهای گردشگری
-         تأمین سفارشات عمده: تورهای گردشگری می توانند سفارشات عمده خود را از طریق فروشگاه دوبی‌سل تأمین نموده و از تخفیف ها و امکانات ویژه برخوردار شوند.
-         تورهای گردشگری می توانند در مقابل سفارشات کالا از فروشگاه دوبی‌سل، به جای پرداخت وجه، خدمات تور به مشتریان فروشگاه ارائه دهند.
-         امکان درج تبلیغ تورهای گردشگری در سایت فروشگاه دوبی‌سل با امتیازات ویژه
-         تورهای طبیعت گردی می توانند به عنوان بازاریاب رسمی برای فروشگاه دوبی‌سل فعالیت نموده و از امکانات ویژه برخوردار شوند.
 
4-   طبیعت گردان و گردشگران
-         طبیعت گردان و گردشگران می توانند به عنوان بازاریاب رسمی با مجموعه دوبی‌سل همکاری نموده و از امکانات ویژه برخوردار شوند.
-         با راه اندازی بخش خرید و فروش محصولات نو و دست دومC2C ) طبیعت گردان و گردشگران می توانند تجهیزات نو یا کاررده خود را در فروشگاه دوبی‌سل به فروش برسانند.
-         همچنین تمامی اقشار کوهنورد، طبیعت گرد و تمامی علاقه مندان به این حوزه می توانند به عنوان خبرنگار افتخاری در پایگاه اطلاع رسانی و ارتباط جمعی دوبی‌سل فعالیت کنند و از امکانات ویژه برای خرید از فروشگاه دوبی‌سل بهره مند شوند.
 
 
اشخاص حقیقی یا حقوقی، که در هر یک از زمینه های فوق مایل به همکاری با دوبی‌سل می باشند، کافیست درخواست خود را به صورت ایمیل ( در قسمت تماس با ما ذکر شده ) برای ما ارسال نمایند تا پس از بررسی درخواست آنان، جزئیات بیشتر از نحوه همکاری را در اختیار آنان قرار داده و در صورت حصول توافق نهایی با هم همکاری داشته باشیم